Compensa Life life insurance

About Compensa Life

About Us The sole shareholder of the life insurance company Compensa Life Vienna Insurance Group SE is the Austrian insurance company Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe.  In the Baltic States, Compensa Life Vienna Insurance Group SE has started its activities since 1993, and in 2001, the branch office of the company started its activities […]

Read More

Compensa Life siūlo šiuos gyvybės draudimo produktus:

» Pensinio anuiteto draudimas

Šis draudimas užtikrina nuolatines ir stabilias Jūsų suplanuotas pajamas sulaukus senatvės. Jums nebereikia rūpintis papildomomis investicijomis - tai atlieka draudimo bendrovė.

» Investicinis pensinis draudimas

Investicinis pensinis draudimas leidžia sutaupyti didžiąją Jūsų pensijos dalį renkantis investavimo kryptį, t.y. įmokas siejant su viena ar keliomis pasirinktomis investavimo kryptimis.

» Pensinis draudimas su garantuotomis palukanomis

Tai paprastas būdas taupyti pinigus nesirenkant gyvybės draudimo sumos, tuomet maksimali įmokos dalis pateks į sukauptą sumą. Drausdamiesi šiuo draudimu Jūs galite pasirinkti ir papildomus draudimus.

» Garantuotų palūkanų draudimas

Drausdamiesi šiuo gyvybės draudimu Jūs ne tik apsaugote Jums artimus bei brangius žmones, bet ir užsitikrinate papildomų pajamų senatvėje. Sukaupkite ramybės sau ir savo šeimai.

» Investicinis gyvybės draudimas Plius

Tai gyvybės draudimas su puikia galimybe patiems investuojant valdyti savo santaupas. Kartu su šiuo draudimu galite pasirinkti ir papildomus draudimus.

Papildomos paslaugos

Rinkdamiesi pagrindinius gyvybės draudimus, Jūs taip pat galite itin palankiomis sąlygomis įsigyti papildomų draudimų:

kritinių ligų,
mirties dėl nelaimingo atsitikimo,
traumos dėl nelaimingo atsitikimo,
neįgalumo dėl nelaimingo atsitikimo,
visiško ir nuolatinio darbingumo praradimo draudimą.

 

About the Author: admin