ERGO Insurance SE Lithuanian branch

2015m 12.14 Europos bendrovė „ERGO Life Insurance“ Lietuvoje pristatė sveikatos draudimo programėlę išmaniesiems įrenginiams. Rinkos naujiena leis akimirksniu pateikti prašymą atlyginti žalą su visais reikiamais dokumentais ir greičiau gauti draudimo išmoką. Draudikai šios inovacijos atsiradimą aiškina dviem pagrindiniais faktoriais – augančia sveikatos draudimo rinka ir gerėjančiu klientų kompiuteriniu raštingumu. Šiuo metu 9 iš 10 apdraustųjų sveikatos draudimu dėl žalos kompensavimo kreipiasi internetu.

Naujoji programėlė leis ją parsisiuntusiems draudimo bendrovės klientams naudojantis mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu kreiptis dėl sveikatos draudimo išmokos. Programa susieta su ERGO duomenų baze, todėl klientams pakaks įvesti savo vardą, pavardę, draudimo knygelės arba kortelės numerį bei nufotografuoti finansinius dokumentus, o kitos būtinos informacijos pakartotinai pateikti nebereikės. Nemokama programėlė jau veikia su visomis pagrindinėmis mobiliųjų įrenginių operacinėmis sistemomis.

Investuoti į sveikatos draudimo išmaniuosius sprendimus skatina draudimo rinkos plėtra ir įmonių pasiryžimas naudoti sveikatos draudimo paslaugą kaip darbuotojų motyvacijos priemonę. Didžiąja dalį ERGO sveikatos draudimo klientų sudaro būtent įmonės, draudžiančios savo darbuotojų sveikatą. Draudikai, nuolat stebintys šių vartotojų įpročius, spėja, kad programėlė vos atrasta sulauks populiarumo.

„Lietuvoje apie 90 proc. ERGO sveikatos draudimo klientų prašymus išmokėti draudimo išmoką šiuo metu teikia elektroniniu būdu, todėl įžvelgėme poreikį šį procesą dar labiau supaprastinti ir  perkelti į mobiliuosius įrenginius. Tokiu būdu paprašyti kompensuoti išlaidas sveikatai vartotojas galės čia pat gydymo įstaigoje ar vaistinėje“, – sako Polina Šmakova, „ERGO Life Insurance SE“ sveikatos draudimo vadovė Lietuvoje.

Pasak jos, naujoji programėlė yra logiškas sveikatos draudimo produktų pritaikymas šiuolaikiniam gyvenimo tempui ir augantiems klientų poreikiams. „Šiandien tai, kas gali būti atlikta keliais paspaudimais internete, tiesiog privalo turėti patogią mobilią prieigą“, – mano P.Šmakova.

Šiemet apdraustų sveikatos draudimu gyventojų skaičius „ERGO Life Insurance“ Lietuvoje jau siekia 11 348. Palyginimui, praėjusiais metais apdraustų sveikatos draudimu asmenų bendrovėje buvo dar tik 6519. Per tris šių metų ketvirčius „ERGO Life Insurance“ Lietuvoje sveikatos draudimo klientams atlyginta daugiau kaip 1,5 mln. eurų patirtų išlaidų sveikatos apsaugos ir priežiūros reikmėms. Tai yra beveik trečdaliu daugiau nei per 2014 metus. Vidutinės išmokos dydis už vieną sveikatos apsaugos paslaugą siekia 35 eurus.

 

Sveikatos draudimo programėlę parsisiųsti galite iš čia.

http://sveikata.ergo.lt/lt/

 

About the Author: admin