Compensa Life gyvybės draudimas

Apie Compensa Life

Vienintelis gyvybės draudimo bendrovės “Compensa Life Vienna Insurance Group SE” akcininkas yra Austrijos draudimo grupė “Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe“. Baltijo šalyse „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ veikia nuo 1993 metų, o nuo 2001 m. bendrovės filialas veiklą vykdo ir Lietuvoje. „Vienna Insurance Group“ – Vienoje (Austrijoje) nuo 1824 metų įsikūrusi tarptautinė draudimo grupė […]

Read More

Compensa Life siūlo šiuos gyvybės draudimo produktus:

» Pensinio anuiteto draudimas

Šis draudimas užtikrina nuolatines ir stabilias Jūsų suplanuotas pajamas sulaukus senatvės. Jums nebereikia rūpintis papildomomis investicijomis - tai atlieka draudimo bendrovė.

» Investicinis pensinis draudimas

Investicinis pensinis draudimas leidžia sutaupyti didžiąją Jūsų pensijos dalį renkantis investavimo kryptį, t.y. įmokas siejant su viena ar keliomis pasirinktomis investavimo kryptimis.

» Pensinis draudimas su garantuotomis palukanomis

Tai paprastas būdas taupyti pinigus nesirenkant gyvybės draudimo sumos, tuomet maksimali įmokos dalis pateks į sukauptą sumą. Drausdamiesi šiuo draudimu Jūs galite pasirinkti ir papildomus draudimus.

» Garantuotų palūkanų draudimas

Drausdamiesi šiuo gyvybės draudimu Jūs ne tik apsaugote Jums artimus bei brangius žmones, bet ir užsitikrinate papildomų pajamų senatvėje. Sukaupkite ramybės sau ir savo šeimai.

» Investicinis gyvybės draudimas Plius

Tai gyvybės draudimas su puikia galimybe patiems investuojant valdyti savo santaupas. Kartu su šiuo draudimu galite pasirinkti ir papildomus draudimus.

Papildomos paslaugos

Rinkdamiesi pagrindinius gyvybės draudimus, Jūs taip pat galite itin palankiomis sąlygomis įsigyti papildomų draudimų:

kritinių ligų,
mirties dėl nelaimingo atsitikimo,
traumos dėl nelaimingo atsitikimo,
neįgalumo dėl nelaimingo atsitikimo,
visiško ir nuolatinio darbingumo praradimo draudimą.

 Nuo 2017 01 01, yra taikomi Lietuvos Respublikos Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo Nr. IX-1007 (toliau - Įstatymo) 17 ir 21 straipsnių pakeitimai. Klientams, sudarantiems naujas gyvybės draudimo sutartis nuo 2017 01 01, kartu su visu privalomų klientams įteikti dokumentų paketu, būtina papildomai įteikti atmintinę apie GPM įstatymo pakeitimus. 

About the Author: admin