Apie Compensa Life

Vienintelis gyvybės draudimo bendrovės “Compensa Life Vienna Insurance Group SE” akcininkas yra Austrijos draudimo grupė
Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe“.
Baltijo šalyse „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ veikia nuo 1993 metų, o nuo 2001 m. bendrovės filialas veiklą vykdo ir Lietuvoje.

„Vienna Insurance Group“ – Vienoje (Austrijoje) nuo 1824 metų įsikūrusi tarptautinė draudimo grupė yra viena iš pirmaujančių draudimo bendrovių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos regione. Turinti apie 23 000 darbuotojų beveik 50 draudimo bendrovėse, kurios veiklą vykdo 25 šalyse 2013 m. surinko apie 9,2 mlrd. EUR draudimo įmokų per metus. Vienna Insurance Group yra draudimo rinkos lyderė siūlanti platų produktų ir paslaugų asortimentą tiek gyvybės, tiek ir ne gyvybės draudimo sektoriuose.

Lietuvoje gyvybės ir ne gyvybės draudimo paslaugas siūlo “Vienna Insurance Group” priklausančios bendrovės:

Lietuvos draudimo rinkoje mums labai svarbu būti patikimais klientų partneriais, todėl savo veikloje vadovaujamės pagrindiniais principais:

Patikimumas.

Austrijos draudimo grupės „Vienna Insurance Group“ aukšti finansiniai rezultatai bei  geri mokumo rodikliai  užtikrina ne tik klientų investicijų saugumą, bet ir suteikia galimybę gauti didesnį pelną nuo sukauptų sumų.

Saugumas.

„Vienna Insurance Group“ grupės finansinį ir veiklos stabilumą, aukštą apsaugos lygį klientams, akcininkams, partneriams ir darbuotojams garantuoja A+ reitingas pagal žymios reitingų agentūros „Standard & Poor’s“ vertinimą. Draudimo sutartys perdraudžiamos vienose didžiausių pasaulio perdraudimo kompanijų
Munich RE“ ir  „VIG RE“.

Patirtis.

Daugiametė „Vienna Insurance Group“ patirtis leidžia Lietuvos rinkai teikti tarptautinio lygio standartus atitinkančias paslaugas.

Didžiausi „Vienna Insurance Group“ privalumai

About the Author: admin