ERGO Insurance SE Lietuvos filialas

Ergo gyvybės draudimo produktai

 

Naujiena 2019 .11.29 Draudimas nuo vėžio

Itin plati draudimo apsauga nuo vėžio

Vėžinių susirgimų skaičius visame pasaulyje kasmet auga ir ateityje gali tapti pirmaujančia mirtingumo priežastimi. Tačiau tai vis dar yra tema, kuria kalbėti vengiame. Mes, ERGO, norime pakeisti šią nuostatą, todėl sukūrėme itin plačias apsaugas suteikiantį draudimą nuo vėžio ir kviečiame Jus pasitarti, kaip galime užtikrinti Jūsų finansinį saugumą. Draudimo išmoka ligos atveju gali suteikti daugiau gydymo galimybių ir padengti kasdienes išlaidas laikino nedarbingumo atveju.

Kada mokama išmoka?

  • 100% draudimo sumos: invazinio vėžio ir piktybinės išplitusios melanomos atvejais
  • 20% draudimo sumos: melanomos in situ, neinvazinio (išskyrus odos) arba ankstyvosios stadijos vėžio atvejais
  • 10% draudimo sumos: invazinio odos vėžio (išskyrus melanomą in situ) atveju

 

Svarbu žinoti

  • ERGO draudimas nuo vėžio yra pirmasis tokio pobūdžio draudimas Lietuvoje, bet tai yra populiarėjanti draudimo rūšis įvairiose pasaulio šalyse. Teikdami šį draudimą, dirbame su Šveicarijos perdraudimo bendrove „Swiss Re Group“.
  • Jei jau turite ERGO gyvybės draudimo sutartį su pasirinkta apsauga nuo kritinių ligų, esate apdrausti ir nuo kai kurių vėžinių susirgimų atvejų. Tačiau ERGO draudimas nuo vėžio suteiks kur kas platesnę apsaugą, o draudžiamojo įvykio atveju užtikrins išmoką nepriklausomai nuo kitų turimų draudimo apsaugų.
  • Įsigaliojus draudimo liudijimui, taikomas 6 mėnesių trukmės laukimo periodas, kurio metu diagnozuoti susirgimai nebus laikomi draudžiamaisiais įvykiais. Tačiau įvykus tokiam atvejui, grąžinsime sumokėtas įmokas.
  • Kai kurios auglių rūšys ir susirgimo atvejai yra nedraudžiami, pavyzdžiui, gerybiniai augliai. Visi nedraudžiamųjų įvykių atvejai aprašyti Specialiosiose draudimo nuo vėžio sąlygose.
  • Draudžiantis būtina nurodyti visas indikacijas, buvusius susirgimus ir atliktus tyrimus, galinčius turėti įtakos draudžiamojo asmens vėžio rizikai. Teisingas rizikos įvertinimas užtikrins sklandų ir greitą draudimo įsipareigojimų įvykdymą.
  • Jei nesate turėję jokių riziką didinančių indikacijų, draudimo sutarties sudarymo procesas bus paprastas ir greitas, užteks užpildyti draudimo prašymą ir sveikatos deklaraciją.

Privalumai

 

Draudimo suma iki 100 000 Eur
Galite laisvai pasirinkti draudimo sumą pagal savo poreikius ir galimybes.
Draudžiamos net ankstyvosios vėžio stadijos
Ankstyvosios vėžio stadijos atveju išmokėjus numatytą draudimo sumos išmokos dalį, draudimas toliau lieka galioti nemažėjančia draudimo suma.
Plačios apdraustųjų amžiaus ribos
Apsidrausti gali 18-64 metų amžiaus asmenys, o sutarties galiojimo pabaigoje apdraustojo amžius gali būti net iki 70 m.
Lanksčiai pasirenkama draudimo trukmė ir įmokų periodiškumas
Galite pasirinkti sutarties laikotarpį nuo vienerių metų trukmės iki kol Jums sueis 70. Įmokų dydžius pateiksime visam draudimo laikotarpiui, o apdraustojo draudimo rizika nebus peržiūrima.
Kartu nemokamai apdraudžiami ir apdraustojo nepilnamečiai vaikai
Visi Jūsų esami ir būsimi nepilnamečiai vaikai automatiškai apdraudžiami puse suaugusio apdraustojo sumos (iki 25 000 Eur).

 

Draudimo bendrovė ERGO  ir toliau siekia koncentruotis į savo strateginius tikslus ir produktus: investicinį gyvybės draudimą bei papildomas draudimo apsaugas. Pernai pradėtas platinti ERGO universalus gyvybės draudimas pateisino lūkesčius, nes gali padengti įvairių klientų segmentų poreikius ir reikalavimus. Dar šiemet pagerinsime šio draudimo produkto sąlygas, praplečiant draudimo apsaugų pasirinkimo galimybes.
Ir toliau bus platinamos Gyvybės rizikos draudimo (taisyklės Nr.003) sutartys. II pakopos pensijų fondų dalyviams bus siūlomos Pensijų anuiteto sutartys (taisyklės Nr.017).

Jaunimas

Jauniems žmonėms, tik pradėjusiems savarankišką gyvenimą, bet jau gaunantiems savų pajamų, patariame pradėti taupyti. Skirkite bent minimalią sumą ir kaupkite su ERGO universaliu gyvybės draudimu – po pasirinkto termino būsite sutaupę sumą didesniam pirkiniui, svajonei ar tiesiog papildomoms išlaidoms.

Jei gyvenate aktyviai – sportuojate, keliaujate ir pramogaujate – Jums gali praversti draudimas nuo nelaimingų atsitikimų: kaulų lūžių, traumų, laikinos negalios.

Šeimos

Jeigu turite vaikų, svarbu pasirūpinti finansiniu šeimos saugumu – apdrausti savo gyvybę, ypač jei Jūsų pajamos yra pagrindinis šeimos pragyvenimo šaltinis arba turite ilgalaikių finansinių įsipareigojimų.

Iš anksto pradėję kaupti vaikų studijoms, būsite ramesni dėl jų ateities. O apdraudę vaiką nuo nelaimingų atsitikimų (pvz., kaulų lūžių, traumų), lengviau padengsite tokiais atvejais neišvengiamai atsirandančias papildomas išlaidas.

Neturintys vaikų

Gyvenate aktyviai, puikiai sekasi darbas? Pasirūpinkite ir finansine apsauga, jei Jums nutiktų kas nors, dėl ko nebegalėsite gauti pajamų. Apsidrauskite ERGO universaliu gyvybės draudimu nuo darbingumo netekimo, kritinių ligų, traumų ir kitų nelaimingų atsitikimų, kurie gali sujaukti visus planus ir pareikalauti didelių išlaidų.

Be to, jei dar nepasirinkote papildomo kaupimo senatvei, padarykite tai dabar. Kuo anksčiau pradėsite, tuo geresnes galimybes turėsite išlaikyti Jums įprastą gyvenimo būdą, kai išeisite į pensiją.

Auksinis amžius

Kad galėtumėte užsitikrinti kuo geresnę gyvenimo kokybę senatvėje, pradėti kaupti pensijai patariama kuo anksčiau. Tačiau ERGO universalus gyvybės draudimas suteikia galimybę taupyti ir likus sąlyginai neilgam laikui iki pensijos, nes čia jūs galite rinktis nuosaikios strategijos investavimo programą, kurios didžiąją finansinių priemonių dalį sudaro obligacijos.

Jei jau taupote senatvei, apsvarstykite papildomų draudimo sutarčių poreikį. Galite ne tik apsidrausti nuo pagrindinių rizikų, bet, galbūt, išleidę vaikus gyventi savarankiškai, norėtumėte pradėti kaupti ir didesnėmis sumomis?

 

Studijų draudimas

Trumpai apie paslaugą

ERGO studijų draudimas skirtas norintiems iš anksto pradėti rūpintis savo vaikų finansine ateitimi. Pasirinkę šį draudimą, per tam tikrą laiką sukaupsite sumą, kurią vėliau išmokėsime Jūsų vaikui mėnesinių stipendijų ar vienkartinės išmokos forma.

Galimi studijų draudimo variantai:

–    studijų stipendijos draudimas be našlaičio pensijos draudimo
Jei mokėsite įmokas sutartu dažnumu, draudimo termino pabaigoje Jūsų vaikui kas mėnesį pasirinktą laikotarpį – 4, 5 ar 6 metus – mokėsime studijų stipendiją, arba iš karto išmokėsime visą draudimo sumą su perviršiu.

–    studijų draudimas ir našlaičio pensijos draudimas
Jei mokėsite įmokas sutartu dažnumu, mirties atveju Jūsų vaikui iki draudimo laikotarpio pabaigos papildomai kas mėnesį mokėsime sutartyje nustatyto dydžio našlaičio pensiją. Pasibaigus draudimo laikotarpiui, vaikui kas mėnesį pasirinktą laikotarpį – 4, 5 ar 6 metus – bus mokama studijų stipendija nepriklausomai nuo to, ar buvo mokama našlaičio pensija.

–    studijų draudimas ir našlaičio pensijos draudimas su vienkartine įmoka
Galite vieną kartą sumokėti draudimo įmoką ir visą draudimo laikotarpį turėti draudimo apsaugą. Mirties atveju Jūsų vaikui iki draudimo laikotarpio pabaigos papildomai kas mėnesį mokėsime sutartyje nustatyto dydžio našlaičio pensiją. Pasibaigus draudimo laikotarpiui, vaikui kas mėnesį pasirinktą laikotarpį – 4, 5 ar 6 metus – bus mokama studijų stipendija nepriklausomai nuo to, ar buvo mokama našlaičio pensija.

Pateikiame pavyzdžius, jie leis geriau suprasti gyvybės draudimo produktus.

Draudimo pavyzdys

Paketas, skirtas finansiškai apsaugoti Jūsų vaiką iki pilnametystės ir sukaupti lėšų

Apdrausto vaiko amžius – 3 metai
Draudimo trukmė – 15 metų
Mėnesinė draudimo įmoka – 50 Eur
Suteikiamos draudimo apsaugos

Gyvybės draudimas (vaikui) – 3 000 Eur
Gyvybės draudimas (35 metų tėvui) – 5 000 Eur
Našlaičio pensijos draudimas – 100 Eur/mėn.
Draudimas vaikui nuo nelaimingų atsitikimų:
negalia – 20 000 Eur
kaulų lūžiai – 5 000 Eur
laikina negalia – 5 000 Eur

Kritinių ligų draudimas – 5 000 Eur

Sutarties pabaigoje:

sumokėta įmokų: 9 000 Eur
sumokėta įmokų pritaikius gyventojų pajamų mokesčio lengvatą: 7 650 Eur
sukaupta suma: 8 206 Eur
(jei metinė investicijų grąža yra 4%)

 

Tai yra informacinio pobūdžio pavyzdys. Jūsų atveju draudimo pasiūlymas gali skirtis. Sukaupta suma gali būti ir didesnė, ir mažesnė. Informacija apie gyventojų pajamų mokesčio lengvatą pateikiama esminėje informacijoje draudėjui.

 

Draudimo pavyzdys

Paketas, orientuotas į Jūsų ir Jūsų šeimos apsaugą

Apdraustųjų amžius – 35 m. ir 3 m.
Draudimo trukmė – 25 m.
Mėnesinė draudimo įmoka – 60 Eur
Draudimo apsaugos suaugusiam

Gyvybės draudimas – 20 000 Eur
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų:
mirtis – 30 000 Eur
negalia – 30 000 Eur
kaulų lūžiai – 7 500 Eur
laikina negalia – 7 500 Eur
Darbingumo netekimo draudimas – 20 000 Eur

Draudimo apsaugos vaikui

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų:
negalia – 20 000 Eur
kaulų lūžiai – 5 000 Eur
Laikina negalia – 5 000 Eur
Kritinių ligų draudimas – 10 000 Eur

Sutarties pabaigoje:

sumokėta įmokų: 18 000 Eur
sumokėta įmokų pritaikius gyventojų pajamų mokesčio lengvatą: 15 300 Eur
sukaupta suma: 15 907 Eur
(jei metinė investicijų grąža yra 4%)

Tai yra informacinio pobūdžio pavyzdys. Jūsų atveju draudimo pasiūlymas gali skirtis. Sukaupta suma gali būti ir didesnė, ir mažesnė. Informacija apie gyventojų pajamų mokesčio lengvatą pateikiama esminėje informacijoje draudėjui.

Draudimo pavyzdys

Paketas, orientuotas į taupymą pensiniam amžiui

Apdraustojo amžius – 35 m.
Draudimo trukmė – 25 m.
Mėnesinė draudimo įmoka – 60 Eur
Suteikiamos draudimo apsaugos

Gyvybės draudimas – 5 000 Eur
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų:
mirtis – 10 000 Eur
negalia – 20 000 Eur
kaulų lūžiai – 5 000 Eur
laikina negalia – 5 000 Eur

Sutarties pabaigoje:

sumokėta įmokų: 18 000 Eur
sumokėta įmokų pritaikius gyventojų pajamų mokesčio lengvatą: 15 300 Eur
sukaupta suma: 24 612 Eur (jei metinė investicijų grąža yra 4%)

Tai yra informacinio pobūdžio pavyzdys. Jūsų atveju draudimo pasiūlymas gali skirtis. Sukaupta suma gali būti ir didesnė, ir mažesnė. Informacija apie gyventojų pajamų mokesčio lengvatą pateikiama esminėje informacijoje draudėjui.

Draudimo pavyzdys

Paketas, orientuotas į lėšų kaupimą

Apdraustojo amžius – 25 m.
Draudimo trukmė – 35 m.
Mėnesinė draudimo įmoka – 30 Eur
Suteikiamos draudimo apsaugos

Gyvybės draudimas – 3 000 Eur
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų:
negalia – 10 000 Eur
kaulų lūžiai – 5 000 Eur
laikina negalia – 5 000 Eur

Sutarties pabaigoje:

sumokėta įmokų: 12 600 Eur
sumokėta įmokų pritaikius gyventojų pajamų mokesčio lengvatą: 10 710 Eur
sukaupta suma: 20 053 Eur
(jei metinė investicijų grąža yra 4%)

Tai yra informacinio pobūdžio pavyzdys. Jūsų atveju draudimo pasiūlymas gali skirtis. Sukaupta suma gali būti ir didesnė, ir mažesnė. Informacija apie gyventojų pajamų mokesčio lengvatą pateikiama esminėje informacijoje draudėjui.

About the Author: admin