„Lietuvos draudimas“

Sveikatos draudimas

Praėjusiais metais ne gyvybės draudimo sektorius, atrodo, atliepė bendrą nuotaiką – visų dėmesys buvo sutelktas į sveikatą. Verslai ieškojo kelių į geresnę fizinę ir psichologinę savo darbuotojų sveikatą, o ir žmonės vertino tokius darbdavių žingsnius”,- sako Simonas Lisauskas ⚡️

Kaip tai atrodo skaičiais?
⬆️ visa rinka pernai augo 14 proc., „Lietuvos draudimo“ pardavimai išaugo beveik 50 proc., lyginant su 2019 metais.
☑️ draudėsi ne tik korporatyvinės įmonės, smulkaus verslo pardavimai augo 34 proc., o vidutinio verslo – net 48 proc.

Panašu, kad sveikatos draudimas rinkoje ir šiemet išlaikys augimus:
➡️ per pirmuosius du 2021 metų mėnesius rinkos augimas buvo 5,9 proc., o savo pardavimus auginome 113,3 proc., lyginant su tuo pat metu pernai.

Sveikata – kokybiško gyvenimo pagrindas, todėl svarbu ja rūpintis nuolat.

Sveikatos draudimas – tai darbuotojų draudimas įmonės lėšomis. Jis suteikia galimybę apdraustiems darbuotojams greičiau ir patogiau gauti su sveikata susijusias paslaugas – gydytis pasirinktose sveikatos priežiūros įstaigose, lankytis pas gydytojus specialistus, atlikti įvairius tyrimus, pirkti vaistus, naudotis kitomis sveikatos stiprinimo paslaugomis.

Draudimo apsaugų galimi pasirinkimai

Platesnę informaciją apie „Lietuvos draudimo“ sveikatos draudimą ir visą partnerių sąrašą rasite puslapyje www.ld.lt/sveikatos-draudimas.

Trumpalaikį sveikatos draudimo paketą galima įsigyti pateikus užklausą čia arba gavus pasiūlymą iš „Lietuvos draudimo“ verslo eksperto.

 

Partnerių įstaigos

Daugiau kaip 500 partnerių įstaigų skyrių visoje Lietuvoje suteikia galimybę greitai ir patogiai gauti paslaugas tiek privačiose, tiek valstybinėse medicinos įstaigose.

https://www.ld.lt/verslo-klientams/sveikatos-draudimas/istaigos

Prašymas kompensuoti sveikatos draudimo išlaidas

http://www.ld.lt/sveikatos-draudimas/prasymas

About the Author: admin