„Lietuvos draudimas“

Sveikatos draudimas

Sveikata – kokybiško gyvenimo pagrindas, todėl svarbu ja rūpintis nuolat.

Sveikatos draudimas – tai darbuotojų draudimas įmonės lėšomis. Jis suteikia galimybę apdraustiems darbuotojams greičiau ir patogiau gauti su sveikata susijusias paslaugas – gydytis pasirinktose sveikatos priežiūros įstaigose, lankytis pas gydytojus specialistus, atlikti įvairius tyrimus, pirkti vaistus, naudotis kitomis sveikatos stiprinimo paslaugomis.

Draudimo apsaugų galimi pasirinkimai

Tik „Lietuvos draudime“ ambulatorinė pagalba – be limito.

Būtiniausia sveikatos draudimo paslauga, kurią galite naudotis neribotai – jai nėra nustatyto limito. Ambulatorinis gydymas, tai specialistų paslaugos, laboratoriniai ir diagnostoniai tyrimai ir procedūros.

Platesnę informaciją apie „Lietuvos draudimo“ sveikatos draudimą ir visą partnerių sąrašą rasite puslapyje www.ld.lt/sveikatos-draudimas.

Partnerių įstaigos

Daugiau kaip 500 partnerių įstaigų skyrių visoje Lietuvoje suteikia galimybę greitai ir patogiai gauti paslaugas tiek privačiose, tiek valstybinėse medicinos įstaigose.

https://www.ld.lt/verslo-klientams/sveikatos-draudimas/istaigos

Prašymas kompensuoti sveikatos draudimo išlaidas

Sveikatos draudimo mobilioji programėlė

Atsisiųskite programėlę į savo telefoną ir po ranka turėkite sveikatos draudimo elektroninę kortelę, draudimo sumų limitus ir likučius bei galimybę registruoti sveikatos draudimo išlaidas

googlePlay     appStore

Aplikacija gali naudotis sveikatos draudimo klientai, turintys galimybę patvirtinti savo tapatybę vienu iš būdų: Smart-ID, Mobile-ID ar per vieno iš bankų, su kuriais „Lietuvos draudimas“ šiuo tikslu bendradarbiauja, e-bankininkystės sistemą (Swedbank, Luminor, SEB bankas). 

Dėl šios priežasties aplikacija negali naudotis nepilnamečiai asmenys ir užsienio piliečiai, neturintys paminėtų autentifikacijos patvirtinimo būdų.

Pranešti apie įvykį galite prisijungę ir prie savitarnos www.savasld.lt – pagrindiniame lange paspauskite „Registruoti žalą“ arba pasirinkite puslapio viršuje esančią skiltį MANO ŽALOS, tada – ŽALOS REGISTRAVIMAS.

Pasirinkus SVEIKATOS DRAUDIMO IŠLAIDOS, atsiras forma – ją užpildžius, išlaidos bus užregistruotos.
SVEIKATOS DRAUDIMO IŠLAIDOS rinkitės, jeigu esate apdrausti sveikatos draudimu, turite sveikatos draudimo kortelę (e. kortelę) ir patyrėte išlaidų dėl suteiktų sveikatos priežiūros paslaugų Lietuvoje.

About the Author: admin