About AXA PPP healthcare

AXA PPP healthcare yra pirmaujanti savanoriškojo sveikatos draudimo įmonė Didžiojoje Britanijoje. Daugiau nei 35 metų patirtį turinčios įmonės paslaugomis šiandien naudojasi virš 3 milijonų klientų visame pasaulyje. AXA PPP healthcare priklauso antrai pagal dydį Europos draudikei Prancūzų grupei AXA GROUP, kuri yra pasaulio lyderė finansų apsaugos ir turto valdymo srityje. AXA PPP healthcare siūlomas tarptautinis savanoriškas sveikatos draudimas yra naujovė Rytų ir Vidurio Europoje. Lietuvos bei kitų Baltijos šalių draudimo rinkoms šis produktas buvo pristatytas 2006 m. rudenį. Individualūs vartotojai bei įmonės gali rinktis vieną iš trijų draudimo planų bei draudimo apsaugos galiojimo teritoriją. Sveikatos draudimas suteikia galimybę gauti greitesnę ir kokybiškesnę sveikatos priežiūrą, taupo Jūsų laiką ir gali būti vienas iš motyvacijos būdų darbuotojams.

Sveikatos priežiūros bendrovė, kuria galite pasitikėti

AXA PPP International yra AXA Group, pasaulinės draudimo kompanijos su daugiau nei 102 milijonų klientų visame pasaulyje, dalis. Per pastaruosius 40 metų, mes rūpinomės sveikatos priežiūra milijonui žmonių, kurie buvo išvykę į užsienio šalis, suteikdami gydymo paslaugą – kad ir kur būtumėte pasaulyje.

Siūlome visiems apsidraudusiems puikią naudą, patarimus ir paramą

Žinome, kad šiuo metu yra puikių galimybių ieškoti geresnio darbo galimybių užsienyje, tačiau taip pat suprantame, kad persikėlimas į užsienį gali atnešti ir nerimo- kas bus, jei kas nors negera atsitiktų su sveikata. Štai todėl mes galime užtikrinti, kad mūsų apdraustieji gautų, paramą ir išmokas, kurių jiems reikia, užtikrinant prieigą prie geriausių medicinos įstaigų bei specialistų,

Apdovanojimai

AXA PPP International yra laimėję apdovanojimą, “Geriausias tarptautinės privačios medicinos draudimo paslaugų teikėjas”, “2012 Sveikatos draudimo apdovanojimai”.

About the Author: admin