Verslui

Sveikatos draudimas – tai moderni ir efektyvi darbuotojų motyvavimo priemonė, padedanti užtikrinti gerą darbuotojų savijautą ir darbingumą bei sukurti patrauklaus darbdavio įvaizdį.

Savanoriškasis sveikatos draudimas suteikia galimybę gauti sveikatos priežiuros paslaugas tiek valstybinėse, tiek privačiose gydymo įstaigose, įsigyti reikiamų vaistų ar medicinos priemonių, už kurias, neviršijant numatytos draudimo sumos, sumoka draudimo bendrovė. Draudimo suma bei paslaugų limitus galima pasirinkti.

Šiandien Lietuvoje savanoriškaji sveikatos draudimą siūlo šios draudimo bendrovės: Compensa Life Vienna Insurance Group,  “Gjensidige Baltic”, UAB “SEB gyvybės draudimas”, UAB “ERGO Lietuva gyvybės draudimas”, UAB “If draudimas”, UAB “BTA draudimas” ir Jungtinės Karalystės draudimo bendrovės “AXA PPP healthcare”, Allianz Worlwide Care.

Lietuvoje veikiančių draudimo kompanijų sveikatos draudimas galioja Lietuvos Respublikoje ir jis yra skirtas tik įmonėms, norinčioms papildomai skatinti savo darbuotojus.

“AXA PPP healthcare” ir Allianz Worlwide Care siūlo tarptautinį sveikatos draudimo produktą, kurio apsauga galioja ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio valstybėse, priklausomai nuo pasirinktos draudimo apsaugos galiojimo teritorijos. Be to, šios draudimo kompanijos sveikatos draudimu gali apsidrausti ir fiziniai asmenys.

About the Author: admin