About ALC Health

Jau daugiau nei 10 metų, ALC Health draudikas rūpinasi sveikatos priežiūra ir sveikata, tuo pačiu užtikrina apdraustųjų šeimų ir tarptautinių kompanijų apsaugą, turi lanksčius ir inovatyvius tarptautinius sveikatos draudimo planus, tam kad atspindėtų šiandienos keliautojų ir emigrantų gyvenimo būdą.

Daugelis mūsų konsultantų dažnai lankosi užsienio šalyse ir puikiai supranta, ką reiškia gyventi toli nuo namų ar šalyje, kurioje sveikatos priežiūros paslaugos ne visada gali būti lengvai prieinamos. Mes vertiname tai, kaip svarbu turėti visišką pasitikėjimą gydymu, kurį Jūs renkatės. Mes taip pat suprantame, kad nėra dviejų vienodų žmonių ar organizacijų, todėl turime individualų požiūrį į kiekvieną klientą.

ALC Health atspindi įvairovę ir unikalumą mūsų klientams, turime gerus kalbos įgūdžius ir išsamias žinias apie skirtingos kultūros regionus, išmanome paslaugas, kurių tikisi klientas. Mūsų aukštos kvalifikacijos žalų ekspertų komanda per pastarąjį dešimtmetį administravo žalas iš daugiau nei 140 šalių.

Mūsų tikslas – užtikrinti patikimas ir prienamas paslaugas, pasinaudojant mūsų žiniomis ir pasauline praktika.

About the Author: admin