Mandatum Life

About Mandatum Life

Mandatum Life, a part of Sampo Group, is one of the most financially solid and respected life insurance companies in the Nordic region. We provide our customers with a variety of services, including wealth management, investments, savings, and personal risk insurance, as well as incentive and reward solutions for companies. We play our part in […]

Read More

Siūlomi draudimo produktai:

Investicinis draudimas

Gyvybės draudimas suteikia pagrindinę finansinę apsaugą apdraustojo artimiesiems jo mirties atveju (gyvybės draudimo apsauga) bei jam pačiam, ištikus nelaimingam atsitikimui ar susirgus kritine liga (papildomo draudimo apsaugos).

Šeimos draudimas

Investicinis šeimos draudimas – tai gyvybės draudimo rūšis, specialiai sukurta ir pritaikyta visų šeimos narių poreikiams tenkinti. Viena šeimos draudimo sutartis užtikrina draudimo apsaugą ir finansinės ateities garantijas kiekvienam šeimos nariui.

„Vaiko kapitalas“

Draudžiant vaikus jiems suteikiama pagrindinė apsauga - gyvybės draudimas, taip pat galima parinkti ir papildomo draudimo apsaugas.

„Mano kapitalas“

Jei Jūs aktyviai investuodami siekiate sumažinti investavimo kaštus ir norite pasinaudoti įstatymų teikiamomis galimybėmis, rinkitės paslaugą MANO KAPITALAS.

 

Nuo 2016 04 mėn. Mandatum Life vykdys kritinių ligų kampaniją viešoje erdveje „KAS PENKTAS“  -  balandžio menesį, vasarą bei rudenį interneto svetainese, straipsniuose, viešojoje erdveje  skatinsime žmones labai pagalvoti apie savo sveikatos apsaugą ir ateiti i konsultaciją del kritinių (sunkių ligų) draudimo įsigijimo ir pagalbos sau, jei taip nutiktų. Ši kampanija nukreipta į moteris, tačiau kuo puikiausiai tinka ir vyrams. Peržiūrekite kampanijos video, kuri galite siųsti savo klientams: https://vimeo.com/161593433

 Kodel „KAS PENKTAS“? Todel – kad kas penktas Lietuvos gyventojas kas met išgirsta vėžio, infarkto ar insulto diagnozę. Kritinių ligų išmoka padetų atstatyti sveikatą!

 Kritinių ligų draudimą galima įsigyti tiek su Investiciniu gyvybes draudimu, tiek su Gyvybes rizikos draudimu, kur yra visos apsaugos, tik nera kaupimo.

 

About the Author: admin